Profil společnosti

Společnost RITEX s.r.o. je česká společnost, která na trhu působí více jak 20 let a z regionálního distributora výpočetní techniky se vypracovala na významného odborníka v oblasti implementace a vývoje softwarových řešení na míru pro české a zahraniční společnosti. Společnost se zaměřuje především na vývoj software pro dodávky výrobků JUST IN SEQUNCE, implementaci ERP systémů pro automobilový průmysl a v neposlední řadě logistický software, který uzavirá proces výroby a dodávky produktů v rámci Just in sequnce.

V rámci řízení výroby jsme se zaměřili na elektronickou kontrolu kvality výrobků, která umožňuje zákazníkům, v realném čase, vyhodnocovat kvalitu výroby a odhalovat slabá mista a jejich důvody. Samozřejmostí všech aplikací na kontrolu kvality jsou detailní personifikované výstupy.

Logistický software můžete díky našemu jedinečnému řešení rozšířit o GPS tracking module, který Vám zajistí informace o pozici Vašich závozů včetně zboží, které obsahuje. LCD management system umožňuje sledovat z pohodlí kanceláře všechny důležité informace a zvukový alarm umožní okamžité řešení případných problémů.

Vzhledem k faktu, že si uvědomujeme náročnost dodávek systémem Just in Sequnce, tak jsme našim zákazníkům nabídli propojení našich aplikací s inteligentní telefonní ústřednou a veškerá upozornění můžeme automatizovat skrze hlasového hovoru nebo SMS. Tuto službu je možno implementovat na kteroukoliv součást software dodaného společností RITEX s.r.o.

Vice jak desetileté zkušenosti s implementací software v automobilovém průmyslu nám dávají možnost Vám nabídnout optimální řešení i pro Vaši společnost. Veškerá softwarová řešení jsou koncipována tak, aby byla nezávislá na platformě a nezavyslá na místě použití.