SEJONG Czech s.r.o.

Výroba výfukových systémů a tlumičů do výfuků. Ddržitel 5stars v hodnocení kvality dodavatelů Hyundali Motor Czech s.r.o. Společnost SEJONG Czech s.r.o. je dceřinou firmou nadnárodní společnosti SEJONG INDUSTRIAL CO. LTD., která je přítomna na všech významných automobilových trzích. Byla založena v roce 1976 v Ulsanu v Koreji. Od té doby se stala jedním z významných výrobců výfukových systémů a tlumičů na světě.

Společnost Sejong Czech s.r.o. využívá široké portfolio služeb, které čítá komplexní správu sítě, konfiguraci vzdáleného přistupu pro zaměstnance na bázi ověření pomocí Active Directory, vývoj zakazkového software pro JUST IN SEQUNECE, logistické moduly pro expedici produktů dle hodinových plánů, integraci externích aplikací s  základním ERP softwarem spolčnosti. Společnost RITEX s.r.o taktéž vyvinula aplikaci pro vzdálené řízení informační LCD obrazovek a integraci výrobních linek do počítačové sítě pro zajištění tracebility výroby.

SEJONG Slovakia s.r.o.

Výroba výfukových systémů a tlumičů do výfuků. Ddržitel 5stars v hodnocení kvality dodavatelů Hyundali Motor Czech s.r.o. Společnost SEJONG Slovakia s.r.o. je dceřinou firmou nadnárodní společnosti SEJONG INDUSTRIAL CO. LTD., která je přítomna na všech významných automobilových trzích. Byla založena v roce 1976 v Ulsanu v Koreji. Od té doby se stala jedním z významných výrobců výfukových systémů a tlumičů na světě.

Společnost Sejong Slovakia s.r.o. využívá široké portfolio služeb, které čítá konfiguraci site-to-site VPN, vývoj zakazkového software pro JUST IN SEQUNECE, logistické moduly pro expedici produktů, integraci externích aplikací s  základním ERP softwarem spolčnosti. Společnost RITEX s.r.o taktéž vyvinula aplikaci pro vzdálené řízení informační LCD obrazovek a integraci výrobních linek do počítačové sítě pro zajištění tracebility výroby.

TI Hanil Slovakia s.r.o.

TI Hanil Russia s.r.o.

Pac-tra Czech International s.r.o.

Pac-tra Slovakia s.r.o.

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

KOMOS Automotive s.r.o.

GOLDEN GASTRO s.r.o.

Centillion Environment & Recycling

Posláním je poskytovat kvalitní inovativní služby v oboru recyklace a zpracování elektronického odpadu, které překračují požadavky zákazníka a využitím získaných zdrojů zároveň chránit životní prostředí.

Hotel Brioni

Čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Hotel Brioni patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nachází se v bezprostřední blízkosti významných památek, obchodů a restaurací, přímo v centru rušného nočního života. Hotel Brioni nabízí individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Zámek Šilheřovice

Zámek se nachází v klidné lokalitě vesnice Šilhéřovice, pouze 13 km z centra Ostravy a zhruba 1 km z hraničního přechodu Chalupki (PL). V roce 2008 Zámek Šilheřovice změnil svho majitele a byla zahájena jeho rozsáhlá rekonsktrukce, a to neje exteriéru,ale také interiéru. V současné době je zámek částečně přístupný veřejnosti pro konání komerčních akcí, hostin, svateb, recepcí, plesů apod..

Magistrát města Ostravy

Ostrava je rozlohou třetím největším městem republiky a třetím v pořadí podle počtu obyvatel. Má výhodnou strategickou polohu - nachází se 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Od hlavního města Prahy je vzdálena 360 km, 170 km od Brna, 90 km od polských Katovic, 310 km od Vídně. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina.